Tēmas Tēmas

Tēmas

Šoreiz "Mājokļu sarunās" tiekamies ar Edīti Dirnēnu, Swedbank vadošo nekustamā īpašuma vērtētāju. Kopā noskaidrosim, kā īsti tiek noteikta īpašumu vērtība un kā tas var ietekmēt aizņemšanās iespējas.

Ja esi ceļā uz sapņu mājokli un vēlies iepazīt MODERN HOUSE, 5., 6. un 7.jūlijā gaidīsim tevi atvērto durvju dienās Siguldā, Svīres ielas projektā.

25. aprīlī visus, kam aktuāla mājokļa būvniecība vai atjaunošana, aicinājām uz pirmo Swedbank Zaļās mājas skolas tikšanos.

Ja esi ceļā uz sapņu mājokli un vēlies iepazīt "Bonava Latvija" jauno projektu Imantā, jau 16. maijā gaidīsim Tevi atvērto durvju dienā.

Pirmā motocikla izvēle ir būtisks solis katram jaunajam motobraucējam, tāpēc pieredzējuša braucēja ieteikumi var būt neatsverams ieguvums, lai tavs vasaras piedzīvojums var sākties bez liekām raizēm.

Tieši ALTUM atbalsts daudzām ģimenēm ir nodrošinājis iespēju iegādāties savu mājokli, un nesen kā programma ir paplašināta, lai veicinātu mājokļu iegādi un būvniecību tieši reģionos.

Logu nomaiņa ēkā ir viens no pirmajiem darbiem, kas paaugstinās mājokļa energoefektivitāti, kā arī uzlabos tā vizuālo izskatu. Svarīgi pirms gala lēmuma pieņemšanas izvēlēties mājoklim un budžetam piemērotāko risinājumu.

Arī tad, ja pats esi pieredzējis autovadītājs un ar lielu atbildības sajūtu pievērs uzmanību visam, kas notiek uz ceļa, diemžēl negadījums var arī notikt no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ.

Šī gada 1. janvārī stājās spēkā grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas 2024. gadā paredz kompensēt 30% no hipotekāro kredītu līgumu procentu maksājumiem.

Efektīvas un piemērotas dzīvesvietas apsildes izvēlei ir jābūt rūpīgi izsvērtam lēmumam. Kopā ar inženieri Māri Bareiku (SIA “AirWave”) sniedzam praktiskus padomus, kas palīdzēs ceļā uz labāko risinājumu tavām mājām.

Ja esi ceļā uz savu sapņu mājokli, apmeklē atvērto durvju dienu Kaamos projektā “Ābeļziedu terases” 16. martā Teikā.

Labas ziņas tiem, kam aktuāla energoefektīva mājokļa iegāde, būvniecība vai privātmājas energoefektivitātes uzlabošana – līdz pat gada beigām piedāvājam hipotekāro kredītu ar 0% bankas pievienoto likmi uz gadu.

Swedbank dati liecina, ka pieprasījums pēc mājokļa iegādes reģionos ir nemainīgi augsts.

Kopā ar māju ražotāju MyCabin skaidrojam, kas ir moduļu māja, kāds ir tās būvniecības process un termiņš, kāds ir mūsdienīgs mājokļa piedāvājums.

Ja esi ceļā uz sapni par savu māju, aicinām apmeklēt MyCabin atvērto durvju dienas.

Swedbank atskats uz pagājušā gada tendencēm un izaicinājumiem mājokļu tirgū, tai skaitā iedzīvotāju gaidām attiecībā uz mājokļu pieejamību.

Šoreiz Swedbank podkāstā "Mājokļu sarunas" viesojas Egita Bairamova, Instagram profila @mansremonts satura radītāja, lai pastāstītu vairāk par savu aizraušanos ar mājokļu remontu un atjaunošanu.

Šajā podkāsta epizodē pievērsīsimies ļoti praktiskai tēmai – mājoklim piemērotākā siltumsūkņa izvēlei. Vairāk par dažādiem siltumsūkņu veidiem un to ieguvumiem pastāstīs SIA “AirWave” inženieris Māris Bareika.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kādi ir Tavi vasaras atvaļinājuma plāni?

Populārākie