Visi raksti

Atpūta

Pirkumu un ceļojumu apdrošināšana – kādas vēl ir kredītkartes priekšrocības?

Kredītkarte daudziem kļuvusi par otro norēķinu karti. Lietojot karti apdomīgi, tā palīdzēs droši sagatavoties arī jaunam dzīves posmam, kas līdzi sev nes jaunas vajadzības. Uzzini būtiskākās priekšrocības!

Dzer krāna ūdeni un gadā ietaupi pat līdz 400 eiro

Krāna ūdens Latvijā ir drošs dzeršanai – tā kvalitāte tiek regulāri pārbaudīta. Taču daudzi aizvien ūdeni izvēlas iegādāties veikalā.

Vegānisks uzturs - no ikdienas ieradumu maiņas līdz biznesam

Cilvēki arvien vairāk atturas no gaļas un citu dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanas un pievēršas augu valsts uzturam un veselīgam dzīvesveidam kopumā.

Lietas, ko es vairāk nepērku - Podkāsts Tērējam Gudri

Podkāsta 15. epizodē Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Latvijā Adriāna Kauliņa aicina pārdomāt, cik nepieciešamas ir visas mums piederošās lietas un ar kādiem paradumiem mēs varam šo lietu daudzumu samazināt?

Hobijs - iespēja naudu iztērēt vai nopelnīt? 3 pieredzes stāsti

Brīvā laika aizpildīšana ar hobiju nenoliedzami palīdz uzkrāt spēkus un atpūsties. Tomēr bieži vien, jo vairāk attīstāmies hobijā, jo izmaksas mēdz kļūt lielākas. Bet vai ar hobiju ir iespējams arī nopelnīt?

Soli pa solim atjaunojot ģimenes māju Liepājā. Ko par piemēru ņemt citiem?

Domājot par nepieciešamību atjaunot esošo mājokli, bieži kā prioritāti izvirzām kosmētisko remontu, bet aizmirstam par darbiem, kas sniedz ieguvumu ilgtermiņā.

Aptauja

Vai tu izmantotu iespēju studēt ārvalstīs?