Mājokļu sarunas: Kas jauns ALTUM atbalsta programmās?| Natālija Zakule, ALTUM

Tieši ALTUM atbalsts daudzām ģimenēm ir nodrošinājis iespēju iegādāties savu mājokli, un nesen kā programma ir paplašināta, lai veicinātu mājokļu iegādi un būvniecību tieši reģionos.

Lai pārrunātu ALTUM sniegtās atbalsta iespējas reģionu iedzīvotājiem, ģimenēm ar bērniem, jaunajiem speciālistiem un citiem, šoreiz tiekamies ar finanšu attīstības institūcijas ALTUM Klientu vadības departamenta vadītāju Natāliju Zakuli.

Sarunā pievērsīsimies šādiem jautājumiem un aktualitātēm:

  • Kas īsti ir ALTUM garantija un kas – grants?
  • Kādas atbalsta programmas šobrīd ir pieejamas?
  • Ko ietver nesen izsludinātais ALTUM atbalsts īpašuma iegādei vai būvniecībai reģionos un kas to varēs saņemt?
  • Jaunie grozījumi likumā paredz, ka tiek palielināta ne tikai darījuma summa, par kādu īpašumu var iegādāties, bet arī garantijas apmērs. Kādi ir jaunie noteikumi?
  • Nesen kā tika atbalstīti grozījumi likumā, kas paredz vieglāku un izdevīgāku pārkreditēšanos. Kā tas ietekmē vai neietekmē tos, kuri ir saņēmuši ALTUM atbalstu?
  • Ko vēl vērts zināt tiem, kas apsver mājas iegādi vai būvniecību un domā par atbalsta iespējām? 

Normunda un Natālijas saruna klausāma Spotify un Youtube:

Ņemot vērā, ka mājokļa iegāde ir viens no lielākajiem cilvēka dzīves pirkumiem, Swedbank Mājokļu sarunu podkāsta epizodēs meklējam atbildes uz jautājumiem, kas interesē ne tikai potenciālos mājokļu pircējus, bet arī tos, kuriem tāds jau ir īpašumā – sākot no iespējām, kur un ko pirkt, līdz pat praktiskiem padomiem, kā uzlabot esošos dzīves apstākļus tagadējā mājoklī. Aktuālos mājokļu jautājumus kopā ar dažādu nozaru ekspertiem podkāstā apspriedīs Swedbank Hipotekārās kreditēšanas jomas vadītājs Normunds Dūcis.

Citus padomus un pieredzes stāstus atradīsi par un ap mājokli atradīsi bloga sadaļā Mājoklis.