Tēmas Tēmas

Tēmas

Kopā ar influenceriem devāmies pie mūsu partneriem uz auto saloniem, lai uzdotu dažādus izaicinošus jautājumus par piemērotākā braucamrīka izvēli. Skaties video un noskaidro, kā viņiem veiksies ar atbildēm!

Par šī brīža tendencēm krāsu pasaulē un to, kā pareizi izvēlēties krāsu dažādām vajadzībām, stāsta uzņēmuma KRASO krāsu speciāliste Inga Jasnova.

Swedbank Līzinga apkopotā informācija liecina, ka līdz ar valsts atbalstu un auto tirgus pielāgošanos iedzīvotāju vajadzībām pieprasījums pēc elektroauto Latvijā pēdējo gadu laikā turpina pieaugt.

Šoreiz "Mājokļu sarunās" tiekamies ar Edīti Dirnēnu, Swedbank vadošo nekustamā īpašuma vērtētāju. Kopā noskaidrosim, kā īsti tiek noteikta īpašumu vērtība un kā tas var ietekmēt aizņemšanās iespējas.

Ja esi ceļā uz sapņu mājokli un vēlies iepazīt MODERN HOUSE, 5., 6. un 7.jūlijā gaidīsim tevi atvērto durvju dienās Siguldā, Svīres ielas projektā.

25. aprīlī visus, kam aktuāla mājokļa būvniecība vai atjaunošana, aicinājām uz pirmo Swedbank Zaļās mājas skolas tikšanos.

Ja esi ceļā uz sapņu mājokli un vēlies iepazīt "Bonava Latvija" jauno projektu Imantā, jau 16. maijā gaidīsim Tevi atvērto durvju dienā.

Pirmā motocikla izvēle ir būtisks solis katram jaunajam motobraucējam, tāpēc pieredzējuša braucēja ieteikumi var būt neatsverams ieguvums, lai tavs vasaras piedzīvojums var sākties bez liekām raizēm.

Tieši ALTUM atbalsts daudzām ģimenēm ir nodrošinājis iespēju iegādāties savu mājokli, un nesen kā programma ir paplašināta, lai veicinātu mājokļu iegādi un būvniecību tieši reģionos.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kādi ir Tavi vasaras atvaļinājuma plāni?

Populārākie