Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Pēc vairākus gadus ilgušiem vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem vēsturiskajā Sarkanā Krusta slimnīcā Grīziņkalnā, Medicīnas sabiedrība “ARS” vēra durvis jaunajām stacionāra telpām un konsultāciju nodaļai.

Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” oficiāli atklājis biroja telpas, kas atrodas pašā Rīgas centrā.

Swedbank un Eiropas Investīciju fonds (EIF) parakstījuši divus Garantijas līgumus, lai atbalstītu mazos un vidējos uzņēmumus Baltijā.

Latvijas lielākais pārtikas ražotājs AS “Dobeles dzirnavnieks” noslēdzis attīstības projektu, investējot graudu pieņemšanas un uzglabāšanas jaudu palielināšanā 11 miljonus eiro.

Uzsākot uzņēmējdarbību, viens no pirmajiem jautājumiem ir, kā tiks kārtota grāmatvedība? Te vienmēr būs divas iespējas – algot grāmatvedi vai izvēlēties grāmatvedības ārpakalpojumu.

Tagad, uzņēmumiem izmantojot ALTUM atbalstu, elektroauto iegāde kļuvusi vēl izdevīgāka.

Atgādinām, ka tuvojas termiņš gada pārskata iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestā (VID)

Virkne lauksaimniecības uzņēmumu izvēlas vienkāršoto grāmatvedības sistēmu (jeb t.s. deklarāciju), kas nav pārskatāma un apgrūtina finansējuma piesaisti.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Kādi ir Tavi vasaras atvaļinājuma plāni?

Populārākie