Tēmas Tēmas

Tēmas

Darbu uzsācis Swedbank dibinātais “Fonds AUGT”, kura mērķis ir veicināt Latvijas sabiedrības izglītības kvalitāti, finanšu pratību un prasmes mācīties mūža garumā.

Investēt naudu finanšu tirgos ir interesanti un nemaz nav tik nesaprotami.

31. oktobrī visā Latvijā tiešsaistē jau otro reizi norisinājās Swedbank finanšu pratības iniciatīva “Naudas diena”, kurā piedalījās 510 skolas jeb 78% no visām vispārizglītojošajām skolām un tehnikumiem.

Nav jābūt ar milzīgu pieredzes bagāžu, lai sāktu strādāt bankā. To apliecina arī Ričarda Tettera pieredze, kurš paralēli studijām izgāja praksi Swedbank un pēcāk arī uzsāka pilna laika darbu.

Darbs bankā var būt daudz aizraujošāks, nekā sākumā šķiet. Tāda ir arī Sanitas Vitkovskas pieredze.

Vai IT nozares vienīgā nākotnes cerība ir jaunieši?

Studijas augstskolā nereti ir īsts izaicinājums ne tikai mācību dēļ, bet arī finansiālajā un laika plānošanas ziņā.

Lai augstākā izglītība kļūtu pieejamāka plašākam lokam, studiju un studējošā kredītu no 2020.gada ir iespējams saņemt ar valsts atbalstu jeb Altum garantiju.

Studiju programmas izvēle pēc vidusskolas var būt sarežģīts process, taču tā ir svarīga lēmuma pieņemšana, kas ietekmēs tavu nākotni.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kādi ir Tavi vasaras atvaļinājuma plāni?

Populārākie