Citi raksti

Māja Praktiski padomi, kā pasargāt mājokli no ugunsnelaimes

Ugunsgrēks mājoklī ir viens no postošākajiem nelaimes gadījumiem. Diemžēl Swedbank apdrošināšanas statistika rāda, ka pēdējo nedēļu laikā šādu gadījumu skaits ir pieaudzis.

Māja COVID-19: ko šobrīd vērts zināt potenciālajiem hipotekārā kredīta ņēmējiem?

Lai arī pandēmija un to pavadošā neskaidrība ir likusi daudziem atlikt ieceri par īpašuma iegādi, tomēr darījumi arvien notiek, un cilvēki vēlas saprast savas iespējas aizņemties.

Nauda Dod un saņem prieku, palīdzot palikt mājās karantīnā esošajiem

Kamēr distancēšanās, nemitīga roku mazgāšana un citi piesardzības pasākumi Covid-19 izplatības mazināšanai skar mūs visus, daļai sabiedrības, piemēram, augsta riska grupas cilvēkiem, jāievēro vēl stingrāki ierobežojumi.

Uzkrājumi Koronavīruss un uzkrājumi. Ko darīt, ja pensija jau tuvu?

Nenoteiktība finanšu tirgos neizbēgami ietekmē pensiju 2. un 3. līmeņa uzkrājumu šī brīža vērtību. Vērot savu uzkrājumu vērtības samazināšanos nav patīkami, tomēr jāatceras, ka tās ir īstermiņa svārstības.

Uzkrājumi Kā kļūt par apskaužamu pensionāru - Swedbank podkāsts Tērējam Gudri

“Par to es domāšu rīt” slavenās Skārletas O'Hāras frāze no “Vējiem līdzi” lielā mērā raksturo daudzu Latvijas iedzīvotāju pieeju uzkrājumu veidošanai, tai skaitā tik tālas nākotnes vajadzībai kā pensijas laikam.

Nauda Sagatavoties pirmā bērniņa ienākšanai ģimenē – cik tas maksā? Pieredzē dalās trīs mammas

Ar pirmā bērna gaidīšanu un piedzimšanu saistās ne tikai prieks un satraukums par gaidāmo, bet arī neskaidrība par to, ar kādām izmaksām jārēķinās.