Tēmas Tēmas

Tēmas

Kādas ir studentu iecienītākās vietas Rīgā?

Studentu dzīve noteikti atšķiras no tās, ko saucam par “pieaugušo ikdienu”. Teorētiski ir nedaudz lielāka rīcības brīvība, bet vienlaikus ierobežojošāki finanšu resursi.

Energoefektīvu mājokļu un auto kreditēšana noturas par spīti inflācijai

Lai gan Eiropa jau pusotru gadu cīnās ar inflāciju un Euribor pārkāpis nu jau 4% robežu, tā saukto zaļo kreditēšanu tas nav apturējis. Tendences komentē Swedbank Privātpersonu pārvaldes vadītāja Karīna Kulberga.

Naudas Jauda |SPECIĀLIZLAIDUMS| vai jaunieši iegulda?

Nauda nav viss, bet visam vajag naudu.
Kāda ir gudra pieeja naudas lietām un kāda tai nozīme dažādās dzīves situācijās, klausies Swedbank podkāstā Naudas Jauda!

Podkāstā Mājokļu sarunas: Kas notiek ar EURIBOR?

Euribor likmes turpina augt. Ar ko rēķināties kredītņēmējiem? To šajā reizē pārrunāsim ar Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieku Mārtiņu Bitānu.

Dot lietām otru dzīvi: ko iespējams iegūt, pārstrādājot materiālus, un kur likt nevajadzīgo?

Ik dienu pasaulē tiek saražots miljardiem preču, no kurām liela daļa agri vai vēlu nonāk atkritumos.

Finanšu veselības indekss – Latvijas sabiedrības labklājības termometrs

Swedbank ir veikusi pētījumu par sabiedrības finanšu veselību un izveidojusi Finanšu veselības indeksu, kas turpmāk mērīs finanšu veselības dinamiku Baltijas valstīs un Zviedrijā.

Dārta Dejus jautā: Kā iegūt bankas karti bērniem?

Ar savu pirmo bankas karti bērns apgūst pirmos soļus finanšu pratībā, savukārt vecāki var ērti sekot līdzi piešķirtās kabatas naudas tēriņiem.

5 finanšu ekspertes padomi gudrākam e-veikalu “šopingam”

Iepirkšanās iespējas kļūst aizvien plašākas un pieejamākas lielai sabiedrības daļai. Tie, kas ar tehnoloģijām ir draugos, jau labu laiku novērtē attālināto pakalpojumu priekšrocības.

Zaļais dzīvesstils - vienmēr modē! Kā izvēlēties apģērbu, nekaitējot dabai?

Ātrā mode jeb fast fashion un plašā internetveikalu darbība ir padarījusi apģērbus, apavus un aksesuārus tik pieejamus par demokrātiskām cenām, ka tā vien vilina pirkt vēl un vēl, un vēl.

Kā senioram pašam ērtāk saņemt bankas pamatpakalpojumus?

Teju visus bankas pakalpojumus šodien iespējams saņemt, neizejot no mājām. Turklāt tas ir vienkārši un izdarāms arī senioram pēc 60 gadiem.

10 veidi, kā internetbanka var aizstāt filiāles apmeklējumu

Vai zināji, ka gandrīz visus bankas pakalpojumus var saņemt Swedbank internetbankā vai mobilajā lietotnē? Piedāvājam ikdienā noderīgāko lietu Top 10, kas palīdzēs ietaupīt laiku un izvairīties no gājiena uz filiāli.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības rīks

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis rīku ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kuru Swedbank podkāstu Tu klausies?

Populārākie