Visi raksti

Atpūta

Padomi, kas palīdzēs ietaupīt, dodoties uz koncertu ārpus Latvijas

Ir labi mācīties no savām kļūdām, bet gudrāk – no citu pieļautajām. Uzrunātie koncertu un festivālu apmeklētāji ārvalstīs dalās ar savu pieredzi, padomiem un ieteikumiem.

Cik droša ceļotājiem ir bezmaksas mājvieta, ko piedāvā couchsurfing?

Couchsurfing.org ir interneta vietne, kurā ikviens var piedāvāt izmitināt viesus no citām valstīm un saņemt iespēju bez maksas atrast mājvietu sev ceļojuma laikā.

Kad ir īstais brīdis iegādāties ceļojumu par visizdevīgāko cenu?

Pirkt pēdējā brīdī vai ieplānot laikus? Šis jautājums nereti nodarbina to ceļotāju prātus, kas vēlas ceļojumiem atvēlēto budžetu iztērēt pēc iespējas lietderīgāk. Lūk, pieci padomi, kas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Latviešu pieredze koncertos un mūzikas festivālos ārpus Latvijas

Vasara, vasariņa – koncertu, festivālu un burzīšanās laiks. Latvijas pasākumu kalendārs vasarā ir plašs un krāsains. Bet ir cilvēki, kas regulāri apmeklē koncertus ārpus Latvijas robežām.

Eksotiski ceļojumu galamērķi, kas draudzīgi tavam maciņam

Kur atpūšas tie, kas ir tik turīgi, ka var atļauties atpūsties jebkur? Pieci galamērķi, kur paradīzes pludmalē var gadīties apgulties blakus skandalozajai Kimai Kardašjanai vai šķirteņa statusā nonākušajam Bredam Pitam.

Lietotnes, kurām jābūt senioru viedtālruņos

Ja sperts pirmais solis un seniors ir iegādājies vai saņēmis dāvanā viedo tālruni, laiks nākamajam – izvēlēties ikdienā noderīgas lietotnes jeb aplikācijas.