Visi raksti

Atpūta

Par to, cik svarīgi aizņemties atbildīgi

Ikviens cilvēks vēlas piepildīt savas ieceres, un nereti, lai tas izdotos, nepieciešami papildu līdzekļi. Arī rīdzinieks Artis sava sapņa piepildīšanai bija plānojis aizņemties naudu no bankas, taču saņēma atteikumu.

Par ko vecvecākiem parunāt ar mazbērniem

Kā saprasties ar saviem bērniem un mazbērniem, ar radiem, draugiem un kaimiņiem? Kā nekad nekļūt garlaicīgam viņu acīs? Kā būt interesantam sarunu biedram un gaidītam ciemiņam jebkuras paaudzes cilvēkiem?

Pasakas, kas palīdz bērnu attīstībai

„Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērni izaug gudri, lasiet viņiem priekšā pasakas. Ja jūs vēlaties, lai viņi būtu vēl gudrāki, lasiet viņiem vēl vairāk pasaku,” teicis Alberts Einšteins.

Kā panākt, lai bērns lasa grāmatas

Kā tikt galā ar problēmu, ka mūsdienu jaunatne nelasa grāmatas, iesaka Ance Jaks, „Iespējamās misijas” latviešu valodas un literatūras skolotāja Ozolnieku vidusskolā.

20 eiro par sirdsmieru, kalnos slēpojot

Edgars Poļačenoks, slēpojot Austrijā, krita un smagi sagrieza kreisās rokas īkšķi. Tagad viņš ir priecīgs, ka pirms došanās uz slēpošanu iegādājās Swedbank ceļojuma apdrošināšanas polisi tā sedza lielāko daļu izdevumu.

Apdrošināšana glāba, kad aviokompānija nozaudēja bagāžu

„Dzīvē nekad neko nevar paredzēt, tāpēc labāk apdrošināties, lai vismaz materiāli neko nezaudētu,” ir pārliecināta Ilze Pakalne pēc starpgadījuma ceļojumā.

Aptauja

Kas Tev palīdz sakārtot domas “pa plauktiņiem”?