Visi raksti

Atpūta

Labas idejas bērna dzimšanas dienas svinībām dažādos vecumos

Karlsons dzimšanas dienā priekšroku deva vienai svecītei un daudz kūkām, bet ko vēlas tavs bērns? Idejas un ieteikumi, kā svinēt dzimšanas dienu dažādos vecumos.

Ceļotājas pieredze: uz Vāciju vai Ālandu salām ar savu auto

Lielākā road trip priekšrocība ir pilnīga brīvības sajūta! Jo braucienu var rūpīgi izplānot vai, gluži pretēji, ļauties mirkļa iedvesmai un mainīt kursu pēc vēlēšanās!

Ziemas sporta inventārs – izdevīgāk pirkt vai nomāt?

Ziemas sporta cienītājiem klimata pārmaiņas nosaka ne vien ierobežotu laiku, kad iespējams slēpot vai slidot, bet arī jautājumu - vai ir vērts iegādāties inventāru, nezinot, vai būs pietiekami daudz iespēju to izmantot.

Kā pasargāt savu maciņu no nepatīkamiem pārsteigumiem ceļojuma laikā

Dodoties ceļojumā, ir svarīgi laikus parūpēties par finanšu jautājumiem, lai nepatīkami pārsteigumi neizbojā skaistas brīvdienas.

Ko darīt, ja lidojums nenotiek vai lidmašīnā tev nav vietas?

Ir gadījumi, kad cilvēks, kurš nopircis aviobiļeti, tomēr paliek “aiz borta”, jo lidmašīnā nepietiek vietu. Lidošanas prieku var izbojāt arī vētras, vulkāni vai citas kataklizmas. Ko darīt šādā situācijā?

Lēto ceļojumu medības jeb kā aizceļot uz Meksiku par 300 eiro

“Lai ceļotu bieži, nevaru atļauties pirkt lidmašīnas biļetes par standartcenu,” saka Swedbank Tirdzniecības finansēšanas operāciju nodaļas vadītāja Anita Kurme, kuras lielākais hobijs un dzīves kaislība ir ceļošana.

Aptauja

Kas, tavuprāt, ir tavas finanšu veselības vājākā vieta?